Wealth management

Co je Wealth Management?

Wealth management je způsob budování vašeho majetku. Jedná se o prémiové řešení pro klienty, kteří chtějí maximálně těžit ze spolupráce s privátním bankéřem a investičním poradcem v jedné osobě. Je tvořen třemi klíčovými oblastmi, které jsou:

 • Investiční plánování a řízení a správa investic
 • pokročilé plánování v oblastech vašeho života a majetku – finanční plánování
 • a přirozené budování a rozvíjení vztahů mezi poradcem a klientem

Wealth management je prostředek k rychlejšímu dosažení vašich cílů a toho, co je ve vašem životě důležité, prostřednictvím efektivního řízení aktiv ve vašem portfoliu a tím, že necháte své peníze pracovat pro Vás.

Wealth management je proces postavený na spojení finančního plánování a správy majetku. Jsou to dvě neoddělitelné součásti zdravého finančního života. Mým cílem je ukázat a umožnit mým klientům, aby jejich peníze pracovali pro ně, a díky tomu žili spokojenější život. Takový jaký chtějí.

Věřím, že odborník, s kterým se chcete bavit o Vašich financích je ten, který má vlastní zkušenosti a ukáže Vám cestu a nové směry, jak dělat správná a chytrá rozhodnutí ohledně Vašich financí.

Většina rozhodování průměrných investorů je řízena emocemi, které dokážou překonat racionální myšlení, když dělají investiční rozhodnutí. Naproti tomu tvorba a následování investičního plánu umožňují investiční rozhodnutí racionálně.

Proto neváhejte a nechte pracovat vaše peníze pro Vás a spojte se s kvalifikovaným profesionálem s oblasti financí.

TG Wealth Plan

TG Wealth Plan je unikátní samostatně placená služba vedle finančního poradenství, kterou našim klientům vytváříme pravidelné pasivní příjmy většinou na měsíční bázi. Díky mému know how ve finančním poradenství a ve vyhledávání jednotlivých investičních příležitostí pro klienta přináším často investiční strategie na míru a řešení jejich financování.

Co je obsah spolupráce a služby TG Wealth Plan:

* Konzultace, finanční analýza a zjištění vztahu k riziku
* Vyhodnocení možností klienta a individuální návrh řešení
* Vyhledání vhodných investičních příležitostí a návrh pro jejich financování, realizaci a správu
* Pravidelný reporting o stavu portfolia 2x ročně ve formě dokumentu, jeho zhodnocení a komentář
* administrativní činnosti a výkonný management při realizací řešení a investic
* Daňové a právní poradenství při zdanění výnosů

Jak probíhá spolupráce s vaším finančním specialistou na wealth management?

Úspěch vztahu s Vaším poradcem závisí na otevřené oboustranné komunikaci. Frekvence a obsah komunikace s Vaším poradcem je něco, co byste měli dohodnout ihned v začátku. Zeptejte se Vašeho poradce na následující otázky, které Vám pomohou ujasnit si to, co od sebe navzájem můžete očekávat.

 • Jak často se mnou budete komunikovat?
 • Budu spolupracovat přímo s vámi nebo s někým z vašeho personálu?
 • Jaká pravidelná vyhodnocení mi budete podávat?

Zeptejte se jasně a přímo jak bude vaše portfolio řízeno:

 • Jaké investiční strategie použijete pro moje portfolio?
 • Jak mi to pomůže dosáhnout mých cílů?
 • Jak bude vypadat moje portfolio? Bude stejné jako u jiných vašich klientů nebo bude odrážet mé skutečné potřeby?
 • Budete ochotný udělat úpravy pokud se mé potřeby změní?

Odsouhlaste si, jak budete měřit úspěšnost:

 • Jak často mě budete informovat o výnosech?
 • Budou prezentovány očištěny o všechny poplatky a daně?
 • Jaké měřítko budete používat k porovnání výnosů mého portfolia?

Je důležité, aby Váš poradce měl úplný obraz Vaší finanční situace, včetně aktiv, která Vám spravuje někdo jiný, nebo je v tuto chvíli neuvažujte dát poradci do správy.Tyto informace spločně s Vašimi investičními cíli a tolerancí rizika vám pomohou určit vhodnou cílovou míru výnosů a rozložení aktiv ve vašem portfoliu.

Také se ujistěte kde a jak bude váš majetek spravován. Měli by jste mít jistotu, že váš poradce zvolil seriozního opatrovníka pro vaše aktiva v portfoliu a máte přístup k potřebným informacím. Pravidelné vyhodnocování a ověřování informací je dobrý způsob, jak se chránit před rizikem podvodu nebo nekalého jednání.

Nastavte si pravidla při správě a řízení Vašich investic

Nástroj, který používají profesionální a kvalifikovaní poradci je dokument vytvořený mezi Vámi a poradcem nazývaný rizikový profil klienta nebo také pravidla investiční politiky. Nejedná se o formální investiční dotazník, který vyžaduje většina finančních institucí při zprostředkování investic, ale o dokument vytvořený na míru na základě vašich preferencí a očekávání. V tomto dokumentu si s poradcem určíte jasná pravidla, která vám pomohou ujasnit si vaše cíle a pomohou v budoucnu předejít případným sporům.

Domluvte si schůzku

Pokud máte zájem o konkrétní návrh nebo víc informací, neváhejte mě kontaktovat na telefonním čísle 734 254 433 nebo napište emailem na tomas@tomasgeissler.cz Vaše číslo, stručný popis toho, co Vás zajímá a čas, kdy chcete, abych se Vám ozval.

 

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat