Investiční poradenství

Principy investičního poradenství v TG Wealth Management

Klienti, kteří využívají mého poradenství chtějí mít záruku, že o jejich finance bude odborně a s náležitou péčí a obezřetností postaráno. investice s sebou přinášejí i jistá rizika a proto uplatňuji v rámci investičního poradenství pro své klienty následující principy tak aby dostávali řešení, na které se mohou spolehnout.

Efektivita

Ve financích existuje velká řada polopravd, domněnek a i zcela neefektivních přístupů k investování.Své postupy čerpám dle světových standardů, moderních investičních postupů a metod, které jsou ověřené a založené na odborném výzkumu v oblasti financí.Čerpám i z vlastních zkušeností ale především z akademických a rigorozních prací předních finančních odborníků jako Meb Faber nebo Ray Dalio a laureátů nobelových cen za ekonomii a finance jako jsou Merton Miller, William F. Sharpe, Harry Markowitz, Eugene Fama a další.

Odpovědnost

Za svými doporučeními si stojím a sám aktivně spravuji vlastní finanční prostředky stejným způsobem a ve stejných nástrojích, z kterých sestavuji řešení pro své klienty.

Férový přístup

Věřím, že k dosažení skvělých výsledků je potřeba být motivován a tedy i být zainteresovaný na výkonu portfolií a doporučení, která svým klientům předkládám. Proto si účtuji výkonnostní odměnu na základě dosažených úspěchů.

Edukace

Pokud člověk dělá něco čemu nerozumí, nemůže v tom být úspěšný.Proto stále zvyšuji svojí kvalifikaci ale především kvalifikaci svých klientů.Čím více moji klienti rozumí fundamentálním principům finančních trhů a investování tím úspěšnějšími se stávají investory.Publikuji články a vlastní publikace, kde se zaměřuji na klíčové oblasti investování jako je alokace aktiv, psychologie a behavioralní finance.

Domluvte si schůzku

Pokud máte zájem o informace kam můžete investovat nebo konkrétní návrh , neváhejte mě kontaktovat na telefonním čísle 734 254 433 nebo napište emailem na tomas@tomasgeissler.cz Vaše číslo, stručný popis toho co Vás zajímá a čas kdy chcete abych se Vám ozval.

 

 

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat