Finanční poradenství

Finanční poradenství a realizace řešení na míru

Jednorázová spolupráce ve specifické oblasti financí, kterou právě řešíte. Máme smlouvy s většinou finančních institucí a často také nadstandardní vztahy. Můžete se spolehnout, že vybereme produkt s nejlepšími podmínkami pro Vás.

Hypotéky a úvěry

Máme k dispozici nejvýhodnější sazby, ale i nadstandardní servis od banky, do které téměř ani nemusíte osobně. Za určitých podmínek vám zaplatíme první splátku vaší hypotéky – viz akce.

Investice a investiční poradenství

vzhledem k rozsáhlým zkušenostem s budováním investičního portfolia pro wealth management vám můžeme nabídnout zajímavé investiční příležitosti – jednorázové nebo pravidelné měsíční investice.

Pojištění majetku a osob a zajištění rizik

jedná se o nutné zlo dnešní doby, tak si ho alespoň užijte s našimi nadstandardními službami

Pro koho je jednorázová spolupráce vhodná

Nemáte rádi finanční poradce? Nesnášíte, jak z vás tahají další a další schůzky a další a další kontakty? Tady jste na správném místě, jednorázová spolupráce je pro každého.

Proces jednorázové spolupráce

Pro navázání spolupráce je třeba jasně definovat vaše přání a poskytnout nám podklady. To je nejlepší při osobní schůzce. Tyto informace jsou samozřejmě vysoce důvěrné, proto se můžete spolehnout, že  k nim také tak přistupuji.

Na základě vámi poskytnutých informací analyzuji vaši situaci a situaci na finančním trhu a představím vám návrh řešení.

Jakmile se rozhodnete řešení realizovat, poskytnu vám maximální možnou součinnost jako je doručení dokumentů, komunikaci s institucemi apod.

Domluvte si schůzku

Pokud řešíte některou z výše uvedených oblastí , neváhejte mě kontaktovat na telefonním čísle 734 254 433 nebo napište emailem na tomas@tomasgeissler.cz Vaše číslo, stručný popis toho, co Vás zajímá a čas, kdy chcete, abych se Vám ozval.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat