Služby

Proč mít svého nezávislého osobního poradce a bankéře?

Je více faktorů, které lidi motivují vyhledat a poradit se s odborníkem. Možná přemýšlíte, jak nejlépe naspořit peníze pro vaše děti. Možná se obáváte, že neděláte dost pro zajištění dostatečného množství finančních prostředků pro váš životní styl v pokročilém věku, procházíte zásadní změnou ve vašem životě nebo chcete splatit vaší hypotéku. Můžete být nespokojeni s naplánóváním Vašich finančních cílů nebo jen nemáte čas sledovat a efektivně řídit Vaše investice.

Ačkoliv některým lidem vyhovuje řídit své investice na vlastní pěst, mnoha investorům ne. Kompetentní investiční poradce a privátní bankéř má velmi dobré znalosti finančních trhů a investičního prostředí. Požadavky a komplexnost efektivního řízení Vaších investic a majetku je velmi náročné i pro velmi zkušené investory.

Můžete si myslet, že služby nezávislého privátního bankéře a poradce jsou vhodné především pro velmi majetné klienty ale tyto personalizované služby mají velkou přidanou hodnotu pro každého kdo chce zacházet se svými penězi odpovědně.
Bez ohledu na vaší finanční situaci, práce s odborníkem na finance a investice je moudré rozhodnutí, které vám může ušetřit mnoho času, starostí a také peněz.

Jsou pro Vás vhodné naše služby?

  • Jste zkušený investor a oceníte partnera, s který má vhled a je na Vaší straně?
  • Řešíte nákup nemovitosti nebo nového bydlení pro Vaší rodinu?
  • Zkusil jste investovat na vlastní pěst a proděláváte?
  • Dostáváte nebo platíte za špatné investiční a finanční rady?
  • Chcete u vašich investic dosahovat vyšších výnosů?

 

Domluvte si schůzku

Pokud jste na některou nebo více odpověděli ANO, neváhejte mě kontaktovat na telefonním čísle 734 254 433 nebo napište emailem na tomas@tomasgeissler.cz Vaše číslo, stručný popis toho co Vás zajímá a čas kdy chcete abych se Vám ozval.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat