Věřím, že je možné dodávat skvělé služby, pouze pokud děláme svou práci v souladu s hodnotami, v které věříme. Trh, produkty a možnosti se neustále mění. Avšak hodnoty a smysl, proč svojí práci děláme, zůstávají…

SPOLEHLIVOST. Moje motto zní: řešení, na které se můžete spolehnout. Spolehlivost je jedna z hlavních hodnot, kterou uznávám a uplatňuji ve své práci. V dnešní době není lehké najít obchodního partnera, na kterého se opravdu můžete spolehnout, že jeho slovo platí. Ve financích to platí dvojnásob. Se mnou takového partnera budete mít.

EFEKTIVITA. Nejsem prodejce finančních produktů ani zástupce konkrétní finanční instituce. Chci, aby moji klienti vnímali finance spíše jako energii k dosažení svých cílů. Snažím se jim vždy ukázat to nejefektivnější řešení k dosažení cílů a otevřít mysl k hledání nové cesty k jejich dosažení. Finanční řešení na míru.

DŮVĚRA. Kvalitní řešení a finanční plán, který vás úspěšně a co nejrychleji dovede ke splnění vašich finančních cílů, vychází především ze vzájemné důvěry a porozumění aktuální situaci a potřebám. Kvalitní business je vždy dlouhodobý stejně jako kvalitní vztah s klientem. Největší odměna za mojí práci je, když mě klient na základě mé práce doporučí svým přátelům, známým nebo obchodním partnerům.

Pokud chcete být úspěšní, je to mnohem jednoduší, když máte okolo sebe lidi, kteří mají vůli a chtějí něčeho dosáhnout. Dodávat špičkové finanční služby a servis na světové úrovni je především věcí důvěry a porozumění. Toho lze dosáhnout pouze v kolektivu lidí, kteří mají podobné postoje, hodnoty, cíle a vize. Naši klienti jsou spíše partnery. Takto děláme svojí práci, protože to nám dává smysl.

Pokud máte ambiciózní plány, neváhejte se nám ozvat s domluvením termínu schůzky, kde se poznáme osobně a společně nalezneme, co můžeme udělat právě pro vás.

Tomáš Geissler
„Řešení, na které se můžete spolehnout.“